КИЕВ АВТОСТАНЦИЯ ЮЖНАЯ РАСПИСАНИЕ АВТОБУСОВ
Расписание автобусов -> Киев
АВТОВОКЗАЛ №3 «ЮЖНАЯ»
Страницы: Пред. 2
Время отправления | Отправление | Прибытие |
14:05 | Київ Південна | Голодьки |
14:30 | Київ Південна | Ватутіне |
14:30 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
14:35 | Київ Південна | Ас Ставище |
14:45 | Київ Південна | Медівка |
14:50 | Київ Південна | Буда |
14:55 | Київ Південна | Ватутіне |
15:00 | Київ Південна | Ас Монастирище |
15:00 | Київ Південна | Станіславчик |
15:10 | Київ Південна | Хмелівка |
15:20 | Київ Південна | Велика Вовнянка |
15:20 | Київ Південна | Ватутіне |
15:25 | Київ Південна | Ас Лисянка |
15:25 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
15:30 | Київ Південна | Ас Іллінці |
15:45 | Київ Південна | Ас Погребище |
15:45 | Київ Південна | Степове |
15:50 | Київ Південна | Ас Катеринопіль |
16:00 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
16:00 | Київ Південна | Ас Вінниця 1 |
16:10 | Київ Південна | Ас Монастирище |
16:15 | Київ Південна | Дібрівка (Тет) |
16:15 | Київ Південна | Ас Ставище |
16:20 | Київ Південна | Ас Тараща |
16:25 | Київ Південна | Ватутіне |
16:35 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
16:50 | Київ Південна | Ас Монастирище |
16:50 | Київ Південна | Ас Липовець |
16:55 | Київ Південна | Ас Катеринопіль |
17:00 | Київ Південна | Степове |
17:00 | Київ Південна | Хмелівка |
17:10 | Київ Південна | Ас Іллінці |
17:15 | Київ Південна | Ас Ставище |
17:15 | Київ Південна | Ас Погребище |
17:20 | Київ Південна | Косяківка |
17:25 | Київ Південна | Ас Монастирище |
17:25 | Київ Південна | Рубченки |
17:30 | Київ Південна | Стадниця |
17:30 | Київ Південна | Чапаївка Коровинці |
17:45 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
17:50 | Київ Південна | Ватутіне |
18:00 | Київ Південна | Ас Монастирище |
18:00 | Київ Південна | Топори |
18:05 | Київ Південна | Ас Тараща |
18:10 | Київ Південна | Городок |
18:15 | Київ Південна | Ас Ставище |
18:15 | Київ Південна | Ас Тараща |
18:20 | Київ Південна | Денихівка |
18:30 | Київ Південна | Ватутіне |
18:30 | Київ Південна | Ас Іллінці |
18:40 | Київ Південна | Ас Монастирище |
18:45 | Київ Південна | Степове |
18:50 | Київ Південна | Ас Лука |
19:00 | Київ Південна | Ас Катеринопіль |
19:10 | Київ Південна | Ас Христинівка |
19:10 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
19:45 | Київ Південна | Ас Тараща |
19:45 | Київ Південна | Ас Тетіїв |
19:55 | Київ Південна | Голодьки |
20:00 | Київ Південна | Ватутіне |